גידול הידרופוני ביתי – הידרופוניקה ביתית

מה יכול להיות יותר מושלם, מאשר לגדל את הירקות שלכם בצורה עצמאית? אין ספק כי הקורונה גרמה לרוב האנשים לצאת למרפסות שלהם, על מנת לברוח מהשיממון הנורא המתרחש בסלון ביתם. הילדים בילו יותר מידי שעות בבית, המסכים עבדו 24/7 וחשבון החשמל זינק בצורה מטורפת. לכן אין זה מפתיע כי לא מעט אנשים בחרו לחזור לטבע ולמעט ירוק, שיכול להרגיע את הגוף ואת הנפש. גידול הידרופוני ביתי יכול לאפשר לכל אחד לגדל כמעט כל סוג של ירק, דבר שמהווה יתרון משמעותי בהתחשב בתקופה שבה אנו חיים. אף אחד לא יודע מה צופן לו העתיד, ולכן במקרה של מלחמה גרעינית, לפחות יהיה לכם מה לאכול. אנו בחברת אקוטל נשמח לסייע לכם לגדל מגוון רחב של צמחים, ללא שום צורך בידע מיוחד או בניסיון קודם בתחום. אנו מתמחים בהעברת הרצאות לחברות הייטק ולגופים ציבוריים בנושאי הידרופוניקה, במטרה להנגיש את הנושא לציבור הרחב.

גידול הידרופוני ביתי

הידרופוניקה ביתית – מה ניתן לעשות עם זה?

הידרופוניקה ביתית הפכה לאחד הטרנדים החמים ביותר של העולם המודרני, מאחר וכל אחד זקוק לתחביב טעים ומנחם לשעות הפנאי. ישנם אנשים שבוחרים להכין בירה ביתית בעוד שאנשים אחרים יעדיפו לגדל ברוקולי מעשה ידיהם ולהתרברב על כך בקבוצות הייעודיות בפייסבוק. אין ספק כי גידול הידרופוני ביתי יכול להעניק לכל בית ולכל משפחה לא מעט יתרונות, החל מתירוץ מעולה לבלות מעט זמן איכות במרפסת ועד ליכולת לשלב בסלט עלים ירוקים וירקות טריים. אומנם נכון כי ניתן היום להזמין משלוח ירקות אורגני עד הבית, אבל הרבה יותר מספק לגדל את הירקות שלכם בצורה עצמאית. באמצעות ערכה ייעודית כל אחד יכול להיכנס לעניינים ולהתחיל לגדל כמעט כל סוג של ירק, בצורה הפשוטה והיעילה ביותר.

גידול הידרופוני ביתי – למי זה טוב?

פיתוחים טכנולוגים חדשניים מאפשרים היום לכל אחד ליהנות מגידול ירקות הידרופוני במרפסת, גינה, חצר או אפילו במקום מואר בחלל הבית. מדובר על חלק משמעותי משיפור איכות החיים של כל מי שבחר לחיות בסביבה אורבנית, ללא גישה נוחה ומהירה לטבע ולאדמה. אין שום סיבה להסתפק בצרור הפטרוזיליה העייף שבילה לפחות שבוע בעטיפת פלסטיק מזהמת, כאשר ניתן לגדל בצורה עצמאית את כל סוגי העלים, שיוסיפו טעם, וויטמינים, מינרליים ועניין לסלט שלכם. באמצעות הידרופוניקה ביתית ניתן לגדל צמחים וירקות בתמיסה המכילה את כל המינרליים החיוניים לגידול הצמח, ללא שום צורך באדמה. כמובן שיש צורך להתאים את המצע המתאים ביותר לסוגי הצמחים שתרצו לגדל, מאחר וכל צמח זקוק להרכב שונה של מינרליים.

אנו בחברת אקוטל נשמח לסייע לכל אחד לשדרג את איכות החיים שלו, באמצעות גידול הידרופוני ביתי. נשמח להעביר סדנאות והרצאות במקום העבודה שלכם. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.
שתפו את הפוסט

יש לכם שאלה?

מתעניינים בעולמות ההידרופוניקה והחקלאות אורבנית? הגעתם למקום הנכון, מוזמנים לשאול כל שאלה, נשמח לעזור!